Desing :Last Song(by lulu)
Webmiss:Lulu
Blog:devilss.blog.cz
Pixelky:
Pixelka týdne:
:ham
Píseň týdne:

AKCE:

Tady
je 2.kolo SONSong!!

Prosinec 2009

Rozhodnutí SONN

31. prosince 2009 v 15:38 | lulu |  SONN:-*
Pozor,pozor!Přichází okamžik na který jste čekali velmi dlouho...dozvíte se kdo vyhrál SONN!

O včerejšku 30.12.09!!

31. prosince 2009 v 14:45 | lulu |  Zprávy:-*
Včera jsem byla na Vánocích u babi a dědy.Dostala jsem:poukázku do Takko fashion za kterou jsem si koupila suprový šedý proužkovaný džíny,tahák na matiku(babi a děda jsou bývalý profesoři matematiky na střední škole),knížku první láska=velká sázka,a šampáňo.

Jojo nic moc zajímavého kromě Vánoc se nedělo

Papa Lulu

obrázky na profil

Převčerejšek 29.12.09

31. prosince 2009 v 12:09 | lulu |  Zprávy:-*
Já jsem tak naštvaná,už po druhé se mi smazal tenhle článek!!
Teď už to fakz shrnu.

Vstaa jsem:půl sedmé
Letadlo:mělo hodinu tpoždění
Vyzvedl nás:Strejda
Jeho auto:je býloí mercedes
Má:Dvě čivavy-Čika a Rozárku

Fotky↓
Čiko je býlej a Rozi hnědá


Rekord ve článcích

31. prosince 2009 v 11:53 | lulu |  Zprávy:-*
Ahojky,za tento měsíc(Prosinec 2009)jsem vydala už 85 článků,což je můj rekord,a ještě budu přidávat a dohánět co jsem v ty 3dny nestihla.

PS:Blogu bude zítra 2 roky,bude oslava,ještě o tom napíšu něco víc pa


Předpředvčerejšek 28.12.2009!!:-*

31. prosince 2009 v 11:25 | lulu |  Zprávy:-*
Ahoj,první se vám chci omluvit,že jsem tu teď nebyla,ale bohužel jsem se nemohla dostat k inťáku,a když už jo,tak sem na to přišla v deset večer,e musela jsem tudíž jít do hajmá,protže náslledující den jsem musela stávat v sedm ráno.

Takže o předpředvčerejšku:Byoi jsme s tátou v přírodovědném muzeu.Je tak čtyřikrát většínež naše národní,a British museum je prý ještě pětkrát větší než to přírodovědný.
byla tam výstava koster a napodobenin dinisaurů.Byla to fakt super.Tkay tam např.bylo oddělení se savci,nebo o lidech,nebo o ekologii,nebo ohmyzu.
Fakticky to bylo dobrý.

Plánuju to odpporučit Buriánkový-naší profesorce na Zeměpis,abychom si tam zajeli se školou(hm...to určitě vyjde.Do Londýna se totiž kvůli malejm harantům který mají rádi dinsary jezdí běžně).

O včerejšku-27.12.2009

28. prosince 2009 v 20:39 | lulu |  Zprávy:-*
Ahojky,tak jsem si vzpomněla,že jsem zapomněla něco napsat o včerejšku.
Mno takže,byli jsme s tátou na London Eye,*(veselá příhoda)Táta:,,Promiňte,kde je London Eye?"Angličak,kterého se patal:,,Tamhle"a ukázal na pravo ppět metrů od nás,a fakt tam bylo.*od tamtud jsme dobře viděli na Londýn především na Big Ben a celý Westminster.Pak jsme byli na Tower Bridge.A pak včer(celý zmrzlý)na Buckinghamský palác*(zklamání)Ale skoro vůbec nesvítil;(legrace)Vylezla jsem si k sošce nějaké pumy*

Tak to od včerejšku vše*(divnost)to je divný psát v včerejšku,většinou píšu o dnešku,hroznej nezvyk*

PapiQ Lulu

PS:Hlásněte si v anketce


Obrázky na Lide

Pixelky 5.7

28. prosince 2009 v 20:25 | lulu |  Pixelky:-*
:iconFlying-Dee-Dee::iconcandysores:Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us
Image Hosted by ImageShack.us

Noooooooveeeeeeeej Reeeeekoooooord

28. prosince 2009 v 9:36 | lulu |  Návštěvnost:-*
Navstevnost za minuly tyden (21.12. 2009 - 27.12. 2009) je:Pondeli: 12
Utery: 21
Streda: 17
Ctvrtek: 17
Patek: 44
Sobota: 15
Nedele: 18

Celkem: 144

Děkuju,děkuju vám moooc=*.
Jste úplně úžasní.
Dáme ještě víc???XD

Kolem měsíce mohli lidé pozorovat halo

27. prosince 2009 v 23:10 | lulu |  Zajímavosti:-*
Kolem Měsíce mohli lidé pozorovat halo
V neděli večer se kolem měsíce vytvořil obrovský bílý kruh tzv. měsíční halo. Tento unikátní a krásný jev je vidět zhruba jednou za rok a v některých letech vůbec ne.
Kruh kolem Měsíce zvaný halo
"Je to optický jev v atmosféře, který vzniká lomem paprsku měsíčního světla na ledových krystalcích ve vysoké oblačnosti asi deset kilometrů nad povrchem země," řekl Právu v neděli večer Pavel Suchan z astronomického ústavu akademie věd.
"Není to častý jev, ale není ani ojedinělý. Měsíční halo vzniká zhruba jednou za rok, ale takové, jaké bylo v neděli večer, skutečně už dlouho nebylo," uzavřel Suchan.

Ty kráááááso...aneb Potkala jsem Britney Spears

27. prosince 2009 v 10:36 | lulu |  Zprávy:-*

Ahojky,normálně se mi včera stalo něco fakt nečekaného.Šli jsme s tátou normoš po ulici,a najednou tam je nějaký jakoby plácek,ke kterému se všichni hrnuli,aby iděli...Britney Spears!!!!Tak jsem tam taky šla.Viděla jsem ,že má zase jiný účes.A zeptala jsem se jí jestli se s ní můžu vyfotit(asi tak po půl hodině,než jsem 1.se zpamatovala z šoku,2.k tomu odhodlala a za 3.vymyslela jak to v angl.tříct).A ona souhlasila,tak vám sem dávám fotku.

Hahahahahahahaha naletěli!!!!!
Já Britney nikdy nepotkala byla jsem v muzeu vosových figurín!!!
Tady je dalších pár fotečeeek


25.12.2009!!!

26. prosince 2009 v 11:46 | lulu |  Návštěvnost:-*
Ty krávo,jsem se koukala na včerejší návštěvnost,a představte si že:

Včera navštívilo Váš blog 55 lidí, nejčtenější články byly:


Upss XD

25. prosince 2009 v 19:51 | lulu |  Zprávy:-*
Tak jsem před chvílí zjistla,že Babie je Netbook a ne te velkej Notebook,za kterej jsem ho měla.Ale nevadí já to nerozlišuju XDDD.Takže jsme s Adel dostali setjný dárkyX).

music

Kosmetické mýty. Nevěřte hloupým pověrám!

25. prosince 2009 v 15:39 | lulu |  Zajímavosti:-*
Kosmetiku neměňte, pokud vám vyhovuje

Nejíte čokoládu, protože "přispívá" k akné? Kondicionér používáte pečlivě po každém mytí, i když vám mastí vlasy, a bojíte se, že když se oholíte, chloupky porostou jako o závod? Neřiďte se vším, co slyšíte, a odhalte nejrozšířenější kosmetické pověry!

Napovídá se toho hodně, ale co je skutečně pravda? Přestože se odborníci ve svých názorech často rozcházejí, v následujících tvrzeních mají jasno. I přestože jste je určitě slyšela, jsou to naprosté výmysly!

Citron je skvělý k bělení zubů

Ano, citron je opravdu účinný, co se bělení týče, ale rozhodně ho nepoužívejte na zuby! Kyselina citronová totiž poškozuje zubní sklovinu. Lepším způsobem pro vylepšení úsměvu je smíchání zažívací sody s vodou. Tou můžete zuby čistit i několikrát týdně, aniž byste jim uškodili. Citron ale nezatracujte, výborně bělí flíčky na pleti i rukou.

Čokoláda způsobuje akné

Vědci nepotvrdili, že by čokoláda měla způsobovat akné. Co ale akné zhoršuje, je nevhodná a příliš mastná strava. Snažte se proto jíst zdravěji a kousku čokolády, zejména té hořké, se nebojte. Mezi nejčastější příčiny akné patří především hormony, dědičnost a nedostatečné odstraňování odumřelých buněk, které následně ucpávají póry.

Mastná pleť rovná se hydratovaná pleť

Pozor, to, že je pleť mastná, neznamená, že je dostatečně hydratovaná! Naopak - přípravky na mastnou pleť často příliš vysušují a tvář se tak ještě více mastí! I když se vám obličej leskne, nezapomínejte na hydratační krémy. Dejte ale přednost těm lehčím a nemastným, které neucpávají póry.

Obočí vytrhávejte výhradně odspodu!

Další hloupost, kvůli které si mnoho žen nechává chloupky nad obočím. S čistým svědomím vytrhejte všechny, které vám překáží v cestě za ideálním tvarem!
Citron nepoužívejte na bělení zubů
přestane fungovat
Pokud vám nějaká kosmetika vyhovuje a někde jste slyšela, že ji musíte obměnit, zadržte! Jedná se o další kosmetický mýtus. Může se stát, že vám oblíbené přípravky přestanou vyhovovat, ale není to tím, že by si na ně pleť zvykla. Typ vaší pleti se mění, jinou péči potřebuje v zimě, v létě, když je vám třicet, nebo čtyřicet. Naše tvář si zkrátka žádá to, co zrovna potřebuje a my se jí musíme přizpůsobit.

Přípravky různých značek nekombinujte!

A proč ne? Najděte ideální kousky, které vám vyhovují a pokud se některé látky "nebijí" a nezpůsobují vám alergii, není důvod, proč je vyměnit za sadu od jedné značky. Sama víte, jak těžko se hledá perfektní krém - myslíte si, že vám stejně dobře sedne i tonikum, nebo maska?

V chlorovaném bazéně blondýnkám zezelenají vlasy

Za zelený nádech nemůže chlór, ale měď! Pokud jsou bazény špatně udržované, mohou vlasy kvůli obsahu mědi chytit nazelenalý odstín. Ale pouze v případě, že použijete šampon s vysokým pH! Nejvíce háklivé jsou blondýnky, jejichž vlasy obsahují méně pigmentu. Nelichotivému zbarvení zabráníte snadno, po návštěvě bazénu použijte jemný šampon s pH 5,5.

Bez kondicionéru ani ránu!

Řídíte se chytrými příručkami a na vlasy si proto vždy aplikujete kondicionér? Ano, jeho hlavní funkcí je usnadnění rozčesávání vlasů, ale zároveň se vlas obalí přípravkem, zatíží a v určitých případech tak vlasy zplihnou. Týká se to především jemných vlasů. Máte-li tento problém, kondicionér ignorujte nebo ho nanášejte jen na konečky.

Díky zastřihávání vlasy rostou rychleji

Toto je samozřejmě jeden velký nesmysl. Stačí se zamyslet - vlasy rostou od hlavy a nepoznají, že jste je zespodu zkrátili. Pravidelné návštěvy u kadeřníka nemají vliv na růst vašich vlasů, ale mají velký vliv na jejich kvalitu. Zbavíte se roztřepených konečků a váš účes bude mít tvar.
Stejně nepravdivé je i tvrzení, že po holení rostou chloupky rychleji. Žiletkou se jich totiž nezbavíte, jen je na povrchu kůže seříznete. Růst proto nemůžete ovlivnit. Je ale možný opak - epilací, kdy odstraníte chloupky celé, může dojít k jejich postupnému ubývání.
A jaký mýtus "proběhl" okolo vás?

Babie

25. prosince 2009 v 15:04 | lulu |  Zprávy:-*
Rozhodla jsem se,že než aych psala dlouhé slovo notebook nebo noťas budu mému novému,bílofialovému,s bílýma a trůžovýmy kytička notbooku Babie(čti:Bejbí).Jsem z něj totiž hrooooooozně šťastná.Dalo by se říct že ho láskuju :-*.A jak vidíte,zjistila jse jak se píše hvězdička(Fn+p)
Obrázky a Animace pro Lide.cz

Pravidla reklam+Reklamy sem!!

25. prosince 2009 v 14:45 | lulu |  Reklamy:-(
Jsem se rozhodla,že si udělám prvidla pro reklamy:


A)Reklamy tipu:Hlásni pro mně,pak oplatím!!!
=
Ty pište jedině sem!!!Jinak mažu a nehlásnu!!!!B)Reklamy tipu:U mně je SONX,přihlaš se pls!!
=
Tyhle pište do nejnovějšího článku,jinak si jich nevšimnu :-)C)Reklamy tipu:Bleskovka,rychlovka,tipovčka
=
Ty pište sem...kromě rychlovek,ty do nejnovějšího článku!!D)Reklamy tipu:Máš hezu log,mrkni na můj!!!
=
Semhle,a kdo to poruší jde na Black list!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To platí pro všechno,ale pro bod D) obvzlášť!!!


!!!!!!!!!Neplatí pro SB,ty to můžou psát kam chtějí!!!!!!!!!

PS:Jestli chceš být SB,do nejnovějšího článku

Pixelka 5.6

25. prosince 2009 v 14:37 | lulu |  Pixelky:-*

Bombaaaaaaaaaaaa

25. prosince 2009 v 11:49 | lulu |  H2O:-*
Ahojky,vím,že mám napsáno,že jsem v Londýně,ale stalo se něco fakt úplně bombastickýho....dostala jsem iod táty notebook!!!!!A jsme ubytovaný u nějakých holek,takže tu je i připojení na intenet.Mám děěěěěěěěěěěsnou radost .


Pro mar!anu:Díky za adresku.Zítra jedeme s tátou do centra,tak tam koupím nějaký ten poled

Pro Nelču:Diplom vyrobím až doma,teď tu na noťáskunoťasínečekukukukuku namám photofiltre


About London:There is very good.We live in Plumstead noth-east on London.London is very big,Pragu is seven times small!I've got photo next to London red bus.In an aeroplane I bouhtg twenty-five lollipops Chupa Chup LOL(really)

Jak nastavit smajlíky do komentářů

23. prosince 2009 v 11:56 | lulu |  Návody :-*

Je to děsně jednoduchý↓
Klikni na Celý článek!!

Případ Američan Hapakyšukyšuky

22. prosince 2009 v 17:55 | lulu |  Videa :-*
Další z našich trhlých videí.
Moderátor(ten dement v paruce a Harry Poterovských brýlých)=Adel123(www)
Hapakyšukyšuky(ten dement co tam pořád poskakuje,a má nemoc debilních ptáků)=Já
Kamera=Nelča(www)


Krmení mojí želvy Lilitky

22. prosince 2009 v 17:43 | lulu |  Videa :-*
Ahojky,tak jak jsem říkal,už mám doma svou želu Lilit.Tak tady jsem jí jednou natočila při krmení pusťte si až do konce...